כאן צועדים נכון ובטוח
במניות הפני-סטוקס

מבצע מטורף- רק עבורכם
רק 79 שח לקורס מלא ומקיף

הכשרת אונליין מקצועית
בשוק ההון

מדוע מניות פני-סטוקס?

מענה לשואלים על עבודה עם תיק קטן וזמן מסחר יומי

הוכחה מתלמידים שזה אפשרי!

331% תשואה בחודש בתיק קטן- מתלמיד

תוצאות ממגוון תלמידי הקהילה

הצטרפו לתלמידים שלנו מכל רחבי הארץ

PENNY STOCKS

₪5500
רק 79
 • PENNY STOCKS
 • חודש ליווי בקבוצת לימוד יעודית
 • מחיר שובר שוק-תבדקו אותנו מול כל הקולגות בתחום
 • קורס אינטרנטי מוקלט והוא שלכם לתמיד!
 • אין תנאים ואין אותיות קטנות- רוכשים ולומדים מיד!
 • תשלום רק באשראי- אין אפשרות לביט או העברה כי זו מערכת שעובדת על אוטומציה.
מבצע מטורף

לסילבוס לחץ על הלינקים מתחת

מעט מתגובות התלמידים

PENNY STOCKS

₪5500
רק 79
 • PENNY STOCKS
 • הקורס הטוב ביותר בארץ!!!
מבצע מטורף

מענה למס' שאלות נפוצות

על מנת להבין מושגים בקורס הזה יש צורך בידע קודם שמלמדים בכל מיני מקומות, ניתן גם ללמוד אותו ברשת (עבור הידע המקדים בלבד), אבל באם אתה רוצה ללמוד את הבסיס בצורה יסודית ומקצועית תוכל ללמוד גם אותו דרכנו (גם הוא במחיר שווה לכל כיס- 49 שח בלבד וגם הוא שלכם לעד). 

רכישת קורס הבסיס שתול בתוך תכני הקורס עצמו כולל הלינק לתשלום של 49 שח ומיועד למי שצריך את הבסיס.  מי שלא צריך את ידע הבסיס, פשוט מדלג עליו הישר ללמוד את הקורס עצמו שעוסק רק בפני סטוקס.

בהצלחה.

אנחנו, בשונה מכולם, לא משווקים חלומות ובעיקר לא חיים משיווק קורסים- אנחנו מתפרנסים מרווחים ממסחר בשוק ההון!

מטרתנו להרים את הרמה של הסוחרים בארץ.

לצערנו, קורסים דומים, משווקים חלומות ומנסים לדמות לקורסים שלהם רמה מקצועית שמספיקה בשביל להכנס עם כסף אמיתי לשוק ההון ואז התלמיד נוחל אכזבה גדולה והפסדים גדולים.

זה בדיוק מה שאנו מנסים למנוע, את השרלטנות בארץ וגם את מפח הנפש של התלמיד/סוחר לאחר שהוציא סכום כסף לא מבוטל (ואף הזוי יש לומר) על קורס, שלדעתנו הוא ברמה די ראשונית (רק שמשווקים אותו כאילו הוא ברמה מקצועית) ועל מנת למנוע את האכזבה ולהרים את רמת הסוחרים הריווחים בארץ יצרנו את הקורס הזה במחיר שווה לכל כיס!!!

מבדיקה שערכנו, בקרב הקולגות, יש גם לא מעט טעויות בהבנת התחום הזה בבסיסו וגם “כלים” שהומצאו בארץ שבינם לבין המציאות בתחום אין דבר וחצי דבר, אבל זה לא מונע מלבלבל אנשים ותמימים בתחום ולכן החלטנו לעשות מעשה וולונטרי.

אז מדוע לא בחינם?

א. יש אמרה של חז”ל שאומרת דבר פשוט (והניסיון בחיים מוכיח זאת): “מה שעולה בחינם, שווה חינם” ומהניסיון שלנו, אנשים לא ממהרים ללמוד כאשר מציעים להם דברים חינמיים ולכן במחיר מסויים, שווה לכל כיס, אנשים יתחילו ללמוד!

ב. קורס דומה לזה נמכר/משווק בארץ במחירים של 4000-5500 שח ויותר ולכן מחיר של 79 שח הוא לגמרי דמי רצינות בלבד ונועד לסנן אנשים שלא באמת באים ללמוד שחבל לנו להשקיע בהם זמן מיותר.

הדיל הוא מאוד פשוט:

היה והבנת שהתחום בשבילך, יש לנו ארסנל שלם של הכשרות דגל שיובילו אותך לרמה המקצועית האמיתית כולל זמן ליווי ממושך וקהילת מסחר מקצועית,

היה ולא התחברת/הצלחת להבין את התחום, “הפסדת” בסה”כ 79 שח ולא יותר!

WIN WIN לכולם.

אנחנו לבטח לא נהיה עשירים מ- 79 שח לקורס+חודש ליווי במתנה, שאנו נהיה איתך שם לכל שאלה.

למען הסר ספק, הקורס שלנו, סופר מקצועי ועולה על כל מתחריו בתחום בכמה רמות, אנחנו, לשיטתנו, ולאור הניסיון שלנו, חושבים, שהאופן והרמה אותה מלמדים בארץ (ואפילו בחלק מהמקרים בחו”ל) לא מצדיקה את המחיר  שגובים בארץ, כי על מנת להיות מקצועיים בתחום וריווחים בעיקביות יש כברת דרך ללכת וללמוד ולכן אנו מסרבים מצד אחד למכור/לשווק חלומות במחיר מגוחך ומצד שני גם מסרבים לגבות מחיר הזוי (כמו הקולגות) עבור משהו שאנו לא שלמים איתו, לשלוח אדם לסחור בכסף חי (ושוב למען הסר ספק- אין שום קשר לרמת הקורס שניתנת כאן, שהיא בכמה רמות טובה וגבוהה יותר מכל מה שמלמדים בארץ בצורה חובבנית).

שאלה טובה, חלקה נענתה בשאלה הקודמת, אבל נרחיב כאן ונחלק את המענה למס’ נושאים:

פן טכני, פן פונדמנטלי, שיווק חלומות, שקיפות התוצאות לאורך זמן כולל הוכחה של הצלחות בתיק קטן מהמנטור ומהתלמידים לעומת 0 דוגמאות כאלו אצל הקולגות, מחיר ושקיפות התלמידים עצמם.

פן טכני:

 1. במקומות אחרים מלמדים את התחום ע”פ אסטרטגיות/תופעות האופייניות לפניס ללא שום טריגר טכני שיתן לסוחר להבין מתי כל אסטרטגיה תתחיל/תסתיים ולצערי, השם “אסטרטגיות” גם מטעה את כולם, כאילו שמדובר במשהו בדוק עם סטטיסטיקת הצלחות (אני כאן, נאלץ גם לקרוא לזה “אסטרטגיות” כי כך קוראים להם בחוץ, אבל השם המתאים הוא “תופעות” במניות הפניס ולא מעבר!) ובשביל זה ממש לא צריך קורס, ניתן ללמוד על ה”שמות” המפוצצים הללו ברשת מבלי להוציא שקל בודד, אבל שם לא תלמד על הטריגר שלנו, כאמור לעיל ולא תדע לשלב את הפונדמנטל/החדשות  עם תנועת המחיר.
 2. בקורס אני פורך “שיטות מסחר מקומיות” שהומצאו בארץ ואין להם שום אחיזה במציאות, בשטח!!!
 3. בקורס אני מראה אחת לאחת איך ע”י שליטה בידע ניתן לחזות מראש מהלכים על סמך סטטיסטיקה ידועה ואיך ניתן להרוויח על כך כסף או להימנע מהפסדים מיותרים.
בפן הפונדמנטלי/חדשות

1. אנחנו בשונה מכולם, לא מסתפקים בקריאת שורה באתר פינביז, אנחנו נכנסים פנימה ולומדים מתוך הכתבה/הודעה/דוח ומסיקים מסקנות ע”מ להבין לעומק את מהות החדשות ואיכותן.
2. אצלנו עובדים על תמחור החדשות ולא “יש חדשות”.
3. הבנת העומק שלנו בחדשות לעומת הקולגות מוכיחה זאת מידי יום ביומו.
4. אתם לומדים מאנליסט מוכח בשוק ההון ולא מעוד “מנטור” שבנה קורס ומשווק חלומות.

בפן שיווק החלומות:

לעומת כל העוסקים בשיווק קורס דומה בתחום, הם מוכרים חלומות ו”קלות השגת הרווחים בתחום” מבלי להציג תוצאות מוכחות (עוד נרחיב תיכף) לאורך זמן של חודש, רבעון או שנה שנבין שיש שיטה מוכחת להצלחה.

אצלנו כל הזמן דואגים שהתלמידים ישארו עם הרגליים על הקרקע, כל הזמן דוחפים ללמוד, לתרגל ואף מאתגרים את התלמידים בשאלות ע”מ שיגיעו מוכנים ועם ניסיון אמיתי לתחום.

לצורך הענין, אנחנו לא נשב ונחכה לשאלות מהתלמידים, אלא נעלה דוגמאות נוספות “טריות”, נשאל, נאתגר, נחדד- הליווי והכוונה שלנו הם אקטיביים לעומת הפסיביות של אחרים בתחום שמחכים לשאלות. 

בפן השקיפות:

1. המקום היחיד שמציג תוצאות מחשבון חי מוכח מידי חודש/רבעון ושנה!!!

2. הצגת התוצאות בשונה מכולם, אינו ב”חשבון אקסל” שכל ילד יודע למלא, אצלנו הכח מבוקר ומהברוקר עצמו!

 “יחי ההבדל הקטן” כמו שאומרים.

3. אצלנו, בשונה מכולם, המנטור והאנליסט שלנו לקח על עצמו, פעמיים, תיקי אתגר עם גודל תיק קטן מאוד והוכיח שזה אפשרי עם תשואות מדהימות ורווחים מרשימים ולא רק זה גם מס’ תלמידים עשו זאת בהצלחה מוכחת ושקופה (רק תוצאות מהברוקר) – חלק מהדברים הנ”ל ניתן לראות בסרטונים לעיל.

4. התוכן נלמד מאנליסט מוכח בשוק ההון ולא מעוד “מנטור” שמטרתו להרוויח מקורסים ולכן הוא גם מוכר חלומות.

5. קבוצת הלימוד מתנהלת בפייסבוק, השמות חשופים, הפרופילים של התלמידים נמצאים שם למי שרוצה לבדוק, במקומות אחרים הקבוצה מתנהלת באפליקציות שונות שלא ניתן לדעת דרכם מי הבן אדם תחת השם בקבוצה, מי מפעיל את הפרופיל הזה ומה מטרתו, מי נותן לכם אחריות שהפרופיל אמיתי ולא פקטיבי שאז דרכו מלהיבים אתכם “בתוצאות” ו”בהישגים”- אצלנו כולם כולל כולם תלמידים אמיתיים שרכשו ונמצאים בקבוצה עם פרופיל ההרשמה שלהם וניתן לדעת בדיוק עם מי מדברים.

6. שימו לב שבקבוצות אחרות לרוב, אין תוצאות בגרפים, הכל במלל ריק מתוכן בסגנון של: “נכנסתי במניית XXX במחיר Y ויצאתי במחיר Z ועשיתי כך וכך רווח” מה בדיוק ניתן ללמוד מזה? איך בודקים את שעת הכניסה והאם הכניסה היית הטובה או ללמוד על סיבת היציאה מהעסקה- זה רק מוכיח שהפרופילים הללו לא מדווחים אמת– מי שרוצה להציג עסקה יש רק דרך אחת- הצגת העסקה בגרף עם הוכחת עסקה מהברוקר!!!

המקומות הללו מתהדרים באלפי תלמידים בקבוצות שלהם, אך כשבודקים כמה אנשים מגיעים למפגשים שלהם או לימי העיון שלהם- אז מתגלה ערוותם שמודבר בקושי בכמה עשרות בודדות ולרוב זה לאחר חודשים של שיווק וגם של הזמנת “אורחים” למפגש/ליום עיון שאינם מהקהילה בשוטף– אז אנא תפקחו את העיניים ואל תהיו נאיביים.


בפן המחיר:

1. 79 שח זה המחיר הכי זול בארץ!!!

2. בשונה מכולם, גם כשהם נותנים מחיר מוזל, זה לא כל הקורס, אלא יותר טעימה מהקורס המלא שלהם שאותו הם כבר ישווקו לכם ב- 4000-5500 שח ואף יותר מזה באם הצליחו לשווק לכם שנה בקהילה ב- 15,000 שח.

זה ממש עושק של הציבור התמים ואת זה אין אצלנו!!!

3. אצלנו ב- 79 שח זה הקורס המקיף והמקצועי ביותר בתחום לצד המחיר הזול ביותר בשוק מבלי להוריד מאומה מאיכות התכנים ועומקם, הקורס פורך המצאות בתחום, מעמיד על האמת מה ההגדרה האמיתית למניות פניס ע”פ קטגוריות בדיקה פשוטות, ובעיקר הטריגר הטכני הנלמד בצמוד לתופעות בתחום, כל זה לצד ליווי אקטיבי שדוחף ללמידה, השקעה, מחקר, חידוד וצבירת ניסיון תוך הבנת השיטה ולא למידה בע”פ של דברים כפי שמציג אחד הקורסים בענף.

לאחר המון תרגול, תוצאות מעולות ועיקביות בחשבון דמו ולאחר כחצי שנה  בצמוד לקהילה ולניתוחים של אנליסט, בהחלט כן.
האם אני ממליץ בשלב הזה לסחור בחי?- ממש לא!!!

צריך ממש לחיות את התחום הזה ביום יום בשביל להצליח, צריך לצבור ניסיון, ביטחון וגם לדעת להפסיד בהתחלה כחלק מהצבירת ניסיון בתחום הזה.

יש עוד דרך לעבור, כפי שציינתי במענה הקודם, בין השאר להעמיק בתחום הניתוח הפונד’, ללמוד טכני ברמה עוד יותר גבוהה כאנליסט טכני ולשלוט בהכשרה מקצועית במשמעת בתחום הזה.

כפי שהזכרתי לעיל, מטרתנו לבלום אנשים להיכנס סתם לשוק ההון ללא ידע אמיתי ומוכח, מטרת הקורס הזה מצד אחד לא לזרוק אותך ל”כרישים” בחוץ שמשווקים חלומות “ותוצאות בזמן קצר”, כאשר לעולם אינכם יודעים מי עומד מאחורי התוצאה והאם היא מחשבון חי או דמו ודבר שני למנוע מכם לשלם אלפי שקלים (4000-5500 שח) עבור קורס חובבני אצל “מנטורים” שלא מציגים הוכחות בשקיפות מחשבונות ברוקר (תוצאות מ”חשבון אקסל” אינו הוכחה לכלום!) ולעולם לא הציגו תוצאות על פני תקופה ארוכה שמוכחים שיש להם שיטה עובדת עם אחוזי הצלחה גבוהים מוכחים.
לשם המחשה ישנו “מנטור” שמציג תוצאות עם 40% הצלחה והוא גאה בזה תוך “הסברים מנומקים” זה בדיוק מוכיח שזה הימור ולא שיטה ואולי אולי בעזרת משמעת אולי ואולי אחד מיני רבים יצליח בדרך הזו, אבל כשיש שיטה מוכחת ונצמדים אליה, צריך פחות משמעת, אלא רק ללכת בדרך השיטה ושמירה על הסטופים (פקודת ההגנה שלך על הכסף) ואז מצליחים לאחר תרגול ממושך כאמור.

השיטה מלמדת טריגר כניסה ויציאה מעסקאות ויכולה לשמש באותו האופן גם למטרת מסחר סווינג!
יחד עם זאת, במניות הפניס, באופן פרטני, אנחנו לא ממליצים לבצע סווינגים היות והכל נזיל במניות הללו מידי יום!
זה בדיוק ההבדל בין החוסר אחריות והחובבנות שמלמדים בחוץ לעומת האמת שאנו מביאים בקורס הזה.
משאירים לכם למי להאמין.

בהחלט.
יש לקורס קבוצה נפרדת לתלמידי הפניס ושם ניתן לשאול כל שאלה על הקורס וגם להעלות עסקאות שביצעתם כתרגול ולקבל משוב.

זה קורס שמיועד למי שיש לו כבר חשבון והוא סוחר, אך באם עדיין אין לך חשבון, ממליצים לך לפנות לאחד מהנציגים הבאים בארץ:

טרייד- סטיישן/ IB ברוקרס

אגב, בקורס המתחילים שלנו, יש שיעור מלא לצורך הנושא הזה,

כאן הפרטים לקורס הבייסיק שלנו, במידה ועדיין אין לך ידע מקדים
https://lp.expert-traders.co.il/penny-stocks/

למתקדמים- שיש להם כבר חשבון, אז זה ממש לא משנה לנו עם איזה ברוקר אתם סוחרים!

יש איסור מהרשות לקיים ולהפעיל חדרי מסחר, אבל יש לנו קהילת מסחר (למתקדמים) וע”י ההכשרה כולם יודעים מה לחפש.
זה לא השלב שבו אתם צריכים חדר מסחר, מטרתכם כרגע היא ללמוד ולהתמקצע, בהמשך נוכל לשוחח על התקדמות ומסחר בחשבון חי.
לגבי התוצאות שלי ושל הקהילה, אני מציע שתחזור לסרטונים לעיל ולראות במו עיניך את כל התוצאות.

 1. לצערנו, זה נובע ממס’ דברים שורשיים:

  • קורסים לקויים שכל עניינם הוא לעשות רווח על חשבון התלמידים.
  • חובבנות של שרלטנים שלא הצליחו במסחר והפכו להיות ”מנטורים”.
  • ידע שמועבר בלקונה רצינית מהיסוד ותכנים בסיסיים ביותר.
  • אי שילוב והצלבה בין תחום הטכני לתחום הפונד’ שהפך לאחד הדברים החשובים בתחום.
  • אי לימוד של התחום המנטלי בצורה מעמיקה שיתן לסוחר כלים מנטליים להצליח.
  • לימוד של חומרים ישנים שעבר עליהם הקלח.
  • הרבה אנשים מנסים ל”חסוך” וללמוד מחבר/ברשת דברים חלקיים ולא מסודרים והתוצאות לבסוף עולות פי כמה באם הסוחר היה לומד באופן מסודר.
  • מעבר מהיר לחשבונות חיים ללא תרגול לעשות את “המכה” מהר.
  • אי התייחסות מקצועית לתחום הכי מקצועי שיש.
  • עד היום לימדו על המסחר ולא את המסחר, איך סוחר חושב ופועל.
  • וזו בדיוק מטרת הקורס הזה להתחיל לתקן דברים ולהוביל אנשים בצורה הנכונה בתחום.