סקירת מקצועיות למניות מנצחות

מניות עם יעדים ברורים לביצוע

כולל קבוצה וקהילה להודעות בזמן אמת

אודות
אהלן, אני שלום חייט אנליסט עם תוצאות מוכחות יום יומיות בשוק ההון.
אני מזמין אתכם להצטרף לקהילת "סקירות הזהב" שלנו,
קהילה מקצועית שמקבלת בכל יום- סקירות על המניות הכי חמות בשוק שזזות בצורה איכותית!
אתם מקבלים בכל יום (ב'-ה'), מניות מנצחות לאחר שביצענו עבורכם את עבודת האיתור, סינון למיקוד מירבי, תמחור החדשות, מנתחים טכנית ובסוף מוציאים לכם ניתוח מקיף  על בסיס החדשות והשחקנים במניה, לכם נשאר רק לבצע וליהנות ממניות שזזות בצורה איכותית ובכיוון מאוד ברור במהלך היום.
בין השאר תקבלו:
ניתוח שוק, מניות לסווינג, השקעות קצרות, מניות מדווחות,
הכוונות בזמן אמת, עדכון על שינויים בשוק
ועדכון על המניות החמות שעולות בתוך היום בזמן אמת.
 

במקום לספר לכם סיפורים על המקצועיות שלנו

תוצאות המנטור והאנליסט על פני כל השנה

תוצאות תיק אתגר קטן- להוכיח שזה אפשרי !

מה השירות כולל?

אנחנו מספקים שירות למניות מנותחות בצורה מקצועית מאוד.
השירות כולל ניתוח פונדמנטלי הכולל תמחורים ושילוב טכני עמוק ומוכח על שיטות המסחר/ההשקעות שלנו.
השירות כולל מניות למסחר תוך יומי, סווינג והשקעות לטווח קצר

מה אחוזי ההצלחה שלנו?

אנחנו עומדים על מעל ל- 90% הצלחה במניות שאנו מעלים
כולל פגיעה ביעדים שנתנו.
מעבר להכל אנו מספקים מיקוד במניות ולא רשימות ענק.

דוגמאות למומחיות שלנו בתכנים שאנו מלמדים

מיקוד ושיטות עבודה מוכחות מביאות לנו תוצאות מעולות וקבועות מידי חודש

הצוות שלנו יושב בכל בוקר עם האנליסט הראשי שלנו ויחד אנו מקיימים סיעור מוחות על מנת להביא לקהילה את המניות האיכותיות ביותר.
לכם נשאר רק לסחור/להשקיע בהן

המומחיות שלנו תעזור לכם להרוויח

מענה לשואלים על תיק קטן וזמן המסחר היומי

תוצאות ממגוון חברי הקהילה
מתאים גם לבעלי תיקים קטנים

מדוע להצטרף אלינו?

אנליסט מוכח אינו "עוד מנטור" שמעלה מס' רב של מניות למעקב
אנליסט מחוייב לספק תוצאות לקהילה שלו
ולכן הוא מספק מיקוד ויעדים לכל ניתוח שלו
וניתן לבדוק אותו בסוף כל חודש!

דוגמאות למראה הקובץ שתקבלו

סקירות הזהב

מיקוד ומניות מנצחות בכל יום ויום
  • תשלום חודשי בהוראת קבע מתחדשת בכרטיס אשראי
  • ניתן לבטל בכל חודש בהודעה מראש של שלושה ימים
מבצע

מענה למס' שאלות נפוצות

מענה לשאלות נפוצות:

תשלום חודשי בדיוק כמו הוראת קבע רק בכרטיס אשראי. היתרון הגדול שהחיוב לא יושב לך על מסגרת האשראי שלך ואתה גם יכול לבטל אותה מתי שתרצה בחודש העוקב.

בהצלחה.

בכל יום מתפרסם פוסט בקבוצת הקהילה עם לינק גישה לקובץ שנמצא בענן- לחיצה עליו והקובץ נפתח למי שרשום אליו בלבד. בכל יום זה אותו לינק עם לשונית חדשה של המניות החדשות לאותו היום.

אכן ניתן לפנות לאתר שלנו ולצפות בתוצאות ברצף תאריכים. 

חשוב לציין, כל סקירה מתועדת ונצפתה ע"י עשרות הסוחרים שהם חברים בקהילה!

לחצו כאן לצפייה בסקירות עבר

לא, זו קבוצה שקטה למתן סקירות בלבד ודברים שהאנליסט מעלה בזמן אמת. נועד לתת שקט ומיקוד בשעות המסחר. קהילת "סקירות הזהב" זו קבוצה מקצועית ולא "חוכמת ההמונים" שלא ניתן באמת להשיג דרכה תוצאות אמיתיות לאורך זמן. 

 
נתחיל ברעיון של מניעת קבעון מחשבתי אצל הסוחר!! בזה נופלים לא מעט סוחרי היום, הם מגיעים למניות עם דעה מגובשת ופשוט מתעלמים שישנה עוד אפשרות או דרך חשיבה שונה של שחקנים שונים וברגע ששני התרחישים מונחים לפני הסוחר הוא נמנע מהקיבעון המחשבתי המסוכן לסוחר היומי.
נקודה שניה- אין 100% בשוק ההון ולכן באם המסקנה בסקירה הייתה אחת, אבל השוק פעל אחרת, יש לנו את התרחיש השני וגם הוא לעולם יהיה מנומק עם סיבות פונד' או מבוסס על שחקנים כאלה או אחרים- כלומר אפס הימורים!!!
דבר אחרון והכי חשוב, רובנו סוחרי יום ולסוחר יום יש את האפשרות לרכב על שני הכיוונים, אז מדוע לא למקסם את התנועות האיכותיות לכל כיוון?
נזכיר לכולם שבמניות שאנו מעלים, כבר ניתחנו והכנו אותם לכל תרחיש, כל שנשאר זה רק לנצל את הכיוון השני וכך אגב גם נמנעים מ"לזפזפ" בין מניות ולהיכנס לעסקאות שרירותיות ללא הכנה מוקדמת- שזו עוד טעות שעושים לא מעט סוחרי יום.

השירות מיועד לבעלי ניסיון וידע טכני!

סטופ הוא נגזרת של יחידת סיכון או נגזרת של הסטופ הטכני שסוחר בעל ידע מכיר ויודע ומשם הוא יודע עם איזו כמות להיכנס שתעמיד אותו ביחידת סיכון שלו ולכן ענין זה לבטח לא קשור לשירות!

בנוגע להתרעת כניסה?
החוק בישראל אוסר על נתינת טריגר כניסה לכמות של סוחרים ובטח לקבוצות כך שהשירות הזה לא כלול, יחד עם זאת באם יש לך ניסיון וידע טכני אתה אמור לשלוט בטריגרים לכניסה לעסקאות ואם יש לך ידע אין לך בעיה לדעת מתי להיכנס ובאם אין לך ידע, אני מציע לך לעצור מלסחור כי כנראה אין לי שליטה בתחום, אז חבל להפסיד את כספך כי גם המניות הכי טובות בעולם לא יעזרו לך ועדיף ללכת וללמוד במקצועיות קודם.

כל תשלום מזכה אותך בחודש ימים בקהילת סקירות הזהב ולקבל את הסקירות, כלומר אתה תקבל חודש שלם עוקב של השירות שלנו ובתאריך העוקב בחודש הבא תחוייב מחדש במידה ולא תודיע על ביטול, כמו שקורה לרוב האנשים בקהילה שלנו, הם פשוט ממשיכים עם השירות כבר מעל לשנתיים מאז שהוא החל.

כל החיבור אצלנו עובד באוטומציה מלאה, שילמת מיד תקבל מס' מיילים לחיבור- תעקוב אחר המייל שלך ותפעל לפי ההוראות ותחובר מיידית לכל המדיות לקבלת הסקירות כולל לקבוצה עצמה.

הסקירות כתובות בשפה הכי פשוטה ומובנת. ואנו גם מספקים מידע כ"מקרא מפה" הדומה לשפה שכל סוחר מתחיל אמור להכיר בשוק ההון, יחד עם זאת יהיו דברים כאלו ואחרים שיהיו לך פחות מובנים היות ואינך מכיר את כל מערכת הכלים שלנו, בסוף אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלימה, אבל בוודאות אתה תבין 80-90% מהמניות שעולות על בוריין- לבסוף גם הידע האישי יקבע באם תבין/תצליח עם המניות שלנו, לזה אין לנו אחריות, אנו אחראים לספק מניות איכותיות שיזוזו בצורה איכותית ע"פ התחזית ושיטות העבודה המוכחות שלנו.

פעולה פשוטה,

יומיים – שלושה לפני תאריך החיוב הקרוב שולחים הודעה, למנהל הקבוצה, שאתה רוצה לבטל ומיד מתבצע ביטול הוראת הקבע ולא תחוייב בחודש העוקב וכמובן תוסר מהקבוצה ומהגישה לסקירות, בסיום ההתקשרות.

מצטערים אבל לא!

כל המידע נמצא כאן באופן הכי שקוף וברור, דוגמאות לסקירות, דוגמאות לסווינגים ולתרחישים, דוגמאות להכוונות בזמן אמת עם המלצות מהסוחרים כולל תוצאות של חלקם ולכן לשני הצדדים מובן מה הם צריכים לשלם ובתמורה מה יקבלו. יש אצלנו סוחרים מראשית הדרך בשירות הזה והם לא מוותרים על השירות הזה ובמחיר הזה.

בסוף זה מנוי מתחדש- אם אתם ריווחים אתם תמשיכו ואם לא- אתם יכולים לצאת בסיום כל חודש עוקב שלכם- אין כאן שום התחייבות לשום צד.

בהחלט. כנסו לערוץ היוטיוב שלנו כאן

וצפו בדוגמאות שונות שעלו אצלנו בקהילה.

ואם אתם רוצים רוצים לקרוא את הסקירות כפי שיצאו ואיך כל מניה פעלה /לא פעלה ע"פ הסקירה- כנסו ללינק הזה- יש שם המון ימים עם סקירות באופן הכי שקוף שקיים בתחום, שלהם היו עדים עשרות סוחרים יום יום,  לחצו כאן.

תשלום חודשי בדיוק כמו כל הוראת קבע רק בכרטיס אשראי. היתרון הגדול שהחיוב לא יושב לך על מסגרת האשראי שלך ואתה גם יכול לבטל אותה מתי שתרצה בחודש העוקב.

בהצלחה.

השירות ניתן בימי ב'-ה' לא כולל ערבי חג, חגים (כולל פורים), מועדים וחוה"מ

יש לך עוד שאלות?

052-370-70-33
שלום חייט