צעידה נכונה ובטוחה בשוק ההון

מבצע מטורף
BASIC+PENNY STOCK

קורסים מקיפים ומקצועיים
במחיר דמי רצינות בלבד!

אודות

אהלן, שמי שלום חייט, אנליסט טכני ופונדמנטלי ומרצה בשוק ההון.

שוק ההון בכלל והפני-סטוקס בפרט מלהיב לא מעט אנשים תמימים ולצערי יש מי שמנצל זאת לרעה ומשווק להם קורסים חובבנים ובמחירים הזויים!
החלטתי לעשות מעשה ולהביא את המקצועיות המירבית, במחיר שווה לכל כיס ולקחת אתכם מהשלב שבו אין לכם ידע מקדים בשוק ההון  ועד לרמה של הבנה מעמיקה בתחום הפני סטוקס.
שמנו לכם כאן, בשקיפות, את התוצאות שלנו, שמעידות על המקצועיות שלנו כולל הצלחות של התלמידים.
קיבלתם כאן מחיר שובר שוק, במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים, להתחיל נכון ובטוח בשוק ההון,
מכם אנו מצפים לרצינות וללמידה, אז קבלו המון בהצלחה כי אתם הולכים ללמוד מאנליסט מוכח!
 

התוצאות מדברות- מקצועיות מוכחת

תוצאות מתיק קטן- להוכיח לכם שזה אפשרי !

תוצאות מבוקרות רבעון אוקטובר-דצמבר 2022

תוצאות מבוקרות רבעון יולי-ספטמבר 2022

תוצאות מבוקרות רבעון אפריל- יוני 2022

תבדקו שגם התלמידים מצליחים!

331% תשואה בחודש בתיק קטן- מתלמיד

תוצאות ממגוון תלמידים

מתחילים מהבסיס וצועדים קדימה כולל שיעורים מעשיים מוקלטים בכל נושא

BASIC+PENNY STOCKS

2500
רק 299
 • BASIC - כל הידע שסוחר מתחיל חייב לדעת ולהכיר בשוק ההון.
 • PENNY STOCKS- כל הידע המעמיק והמקצועי לעולם המניות הקטנות.
 • מחיר שובר שוק-תבדקו אותנו מול כל הקולגות בתחום.
 • קורס אינטרנטי מוקלט הכולל הסברים ודוגמאות לכל נושא והוא שלכם לתמיד!
 • זה לא מבוא- אלו קורסים מלאים ומקיפים בתחום, ללא צורך בידע מקדים.
 • אין תנאים ואין אותיות קטנות- רוכשים ולומדים מיד!
 • תשלום רק באשראי- אין אפשרות לביט או העברה כי זו מערכת שעובדת על אוטומציה.

הצטרפו לתלמידים שלנו מכל רחבי הארץ

תגובות התלמידים

BASIC+PENNY

880
רק 299
 • BASIC TRADERS
 • PENNY STOCKS
מבצע מטורף

מענה למס' שאלות נפוצות

הקורס הזה יתן לך את כל מה שאתה צריך, החל מהשלב שאין לך שום רקע בתחום ועד שתבין את עולם המניות הקטנות לעומק.

למרות שכמות לא מעידה על איכות התכנים ומה הם מכילים, 

מדובר בכ- 50 שיעורים בכל קורס וסה"כ כ- 100 שיעורים מפורטים, מלאי תוכן איכותי, מעשי ועיוני כאחד.

אנחנו, בשונה מכולם, לא משווקים חלומות ובעיקר לא חיים משיווק קורסים- אנחנו מתפרנסים מרווחים ממסחר בשוק ההון!

מטרתנו להרים את הרמה של הסוחרים בארץ!

לצערנו, קורסים דומים, משווקים חלומות ומנסים לדמות לקורסים שלהם רמה מקצועית שמספיקה בשביל להיכנס עם כסף אמיתי לשוק ההון ואז התלמיד נוחל אכזבה גדולה והפסדים גדולים.

זה בדיוק מה שאנו מנסים למנוע, את השרלטנות בארץ ואת מפח הנפש של התלמיד/סוחר, לאחר שהוציא סכום כסף לא מבוטל (ואף הזוי יש לומר) על קורס, שלדעתנו הוא ברמה די ראשונית (רק שמשווקים אותו כאילו הוא ברמה מקצועית) ועל מנת למנוע את האכזבה ולהרים את רמת הסוחרים הריווחים בארץ, יצרנו את הקורס הזה במחיר שווה לכל כיס!!!

מבדיקה שערכנו, בקרב הקולגות, יש גם לא מעט טעויות בהבנת התחום הזה, בבסיסו, כולל "כלים" שהומצאו בארץ, שבינם לבין המציאות בתחום אין דבר וחצי דבר, אבל זה לא מונע מלבלבל אנשים תמימים בתחום ולכן החלטנו לעשות מעשה וולונטרי.

גם בקורסי הבסיס שמשוקים בארץ, לצערנו, עם הבטחות גדולות, לא מלמדים דברים לעומק ולא מעניקים את הבסיס האיתן לסוחר המתחיל ומעבר לזה, גם לא מעניקים שיעור מעשי על כל שיעור תיאורטי וזה עוול גדול לסוחרים, כי לבסוף התיאוריות לא דומות לגרפים האמיתיים וחייב, פשוט חייב, להכיר את הנושאים מתוך עבודה והצגת דברים מעשיים מהשטח.

קורס במחיר שווה לכל כיס, כדמי רצינות בלבד, ב- 299 שח.

אז מדוע לא בחינם?

א. יש אמרה של חז"ל שאומרת דבר פשוט (והניסיון בחיים מוכיח זאת): "מה שעולה בחינם, שווה חינם" ומהניסיון שלנו, אנשים לא ממהרים ללמוד כאשר מציעים להם דברים חינמיים ולכן במחיר מסויים, שווה לכל כיס, אנשים יתחילו ללמוד!

ב. קורס דומה לזה נמכר/משווק בארץ במחירים של 4000-5500 שח ויותר ולכן מחיר של 299 שח הוא לגמרי דמי רצינות בלבד ונועד לסנן אנשים, שלא באמת באים ללמוד.

הדיל הוא מאוד פשוט:

היה והבנת שהתחום בשבילך, יש לנו ארסנל שלם של הכשרות דגל שיובילו אותך לרמה המקצועית המקיפה.

היה ולא התחברת/הצלחת להבין את התחום, "הפסדת" בסה"כ 299 שח ולא יותר, אבל קיבלת המון ידע חשוב על שוק ההון!

WIN WIN לכולם.

אנחנו לבטח לא נהיה עשירים מ- 299 שח לקורס.

למען הסר ספק, הקורס שלנו, סופר מקצועי ועולה על כל מתחריו בתחום בכמה רמות, אנחנו, לשיטתנו, ולאור הניסיון שלנו, חושבים, שהאופן והרמה אותה מלמדים בארץ (ואפילו בחלק מהמקרים בחו"ל) לא מצדיקה את המחיר  שגובים בארץ, כי על מנת להיות מקצועיים בתחום וריווחים בעיקביות, יש כברת דרך ללכת וללמוד ולכן אנו מסרבים מצד אחד למכור/לשווק חלומות, במחיר מגוחך ומצד שני גם מסרבים לגבות מחיר הזוי (כמו הקולגות, עבור משהו שאנו לא שלמים איתו, לשלוח אדם לסחור בכסף חי (ושוב למען הסר ספק- אין שום קשר לרמת הקורס שניתנת כאן, שהיא בכמה רמות טובה וגבוהה יותר מכל מה שמלמדים בארץ בצורה חובבנית).

שאלה טובה, חלקה נענתה בשאלה הקודמת, אבל נרחיב כאן ונחלק את המענה למס' נושאים:

פן טכני, פן פונדמנטלי, שיווק חלומות, שקיפות התוצאות לאורך זמן כולל הוכחה של הצלחות בתיק קטן מהמנטור ומהתלמידים לעומת אפס דוגמאות כאלו אצל הקולגות, מחיר ושקיפות התלמידים עצמם.

פן טכני:

 1. במקומות אחרים מלמדים את התחום ע"פ אסטרטגיות/תופעות האופייניות לפניס, ללא שום טריגר טכני, שיתן לסוחר להבין מתי כל אסטרטגיה תתחיל/תסתיים ולצערי, השם "אסטרטגיות" גם מטעה את כולם, כאילו שמדובר במשהו בדוק עם סטטיסטיקת הצלחות (גם אני כאן, נאלץ לקרוא לזה "אסטרטגיות", כי כך קוראים להם בחוץ, אבל השם המתאים הוא "תופעות" במניות הפניס ולא מעבר!) ובשביל זה ממש לא צריך קורס, ניתן ללמוד על ה"שמות" המפוצצים הללו ברשת מבלי להוציא שקל בודד, אבל שם לא תלמד על הטריגר שלנו, כאמור לעיל ולא תדע לשלב את הפונדמנטל/החדשות  עם תנועת המחיר.
 2. בקורס אני מפריך "שיטות מסחר מקומיות", שהומצאו בארץ ואין להם שום אחיזה במציאות/בשטח!!!
 3. בקורס אני מראה אחת לאחת איך ע"י שליטה בידע ניתן לחזות מראש מהלכים על סמך סטטיסטיקה ידועה ואיך ניתן להרוויח על כך כסף או להימנע מהפסדים מיותרים.

בפן הפונדמנטלי/חדשות

1. אנחנו בשונה מכולם, לא מסתפקים בקריאת שורה באתר פינביז, אנחנו נכנסים פנימה ולומדים מתוך הכתבה/הודעה/דוח ומסיקים מסקנות ע"מ להבין לעומק את מהות החדשות ואיכותן.
2. אצלנו עובדים על תמחור החדשות ולא במושגים של:"יש חדשות".
3. הבנת העומק שלנו בחדשות לעומת הקולגות מוכיחה זאת מידי יום ביומו.
4. אתם לומדים מאנליסט מוכח בשוק ההון ולא מעוד "מנטור" שבנה קורס ומשווק חלומות.

בפן שיווק החלומות:

לעומת כל העוסקים בשיווק קורס דומה בתחום, הם מוכרים חלומות ו"קלות השגת הרווחים בתחום" מבלי להציג תוצאות מוכחות (עוד נרחיב תיכף) לאורך זמן של חודש, רבעון או שנה, שנבין שיש שיטה מוכחת להצלחה.

אצלנו כל הזמן דואגים שהתלמידים ישארו עם הרגליים על הקרקע, כל הזמן דוחפים ללמוד.

בפן השקיפות:

1. המקום היחיד שמציג תוצאות מחשבון חי מוכח מידי חודש/רבעון ושנה!!!

2. הצגת התוצאות בשונה מכולם, אינו ב"חשבון אקסל" שכל ילד יודע למלא, אצלנו הכל מבוקר מהברוקר עצמו!

 "יחי ההבדל הקטן" כמו שאומרים.

3. אצלנו, בשונה מכולם, המנטור והאנליסט שלנו לקח על עצמו, פעמיים, תיקי אתגר, עם גודל תיק קטן מאוד והוכיח שזה אפשרי לביצוע,  והציג תשואות מדהימות ורווחים מרשימים ולא רק זה, גם מס' תלמידים עשו זאת בהצלחה מוכחת ושקופה (רק תוצאות מהברוקר) – חלק מהדברים הנ"ל ניתן לראות בסרטונים לעיל.

4. התוכן נלמד מאנליסט מוכח בשוק ההון ולא מעוד "מנטור" שמטרתו להרוויח מקורסים ולכן הוא גם מוכר חלומות.

5. קבוצת הלימוד מתנהלת בפייסבוק, השמות חשופים, הפרופילים של התלמידים נמצאים שם, למי שרוצה לבדוק. במקומות אחרים, הקבוצה מתנהלת באפליקציות שונות, שלא ניתן לדעת דרכם, באמת, מי הבן אדם תחת השם בקבוצה, מי מפעיל את הפרופיל הזה ומה מטרתו.

מי נותן לכם אחריות שהפרופיל אמיתי ולא פייק, שדרכו מלהיבים אתכם "בתוצאות" ו"בהישגים"?,  אצלנו כולם, כולל כולם, תלמידים אמיתיים שרכשו ונמצאים בקבוצה עם פרופיל ההרשמה שלהם וניתן לדעת בדיוק עם מי מדברים.

6. שימו לב שבקבוצות אחרות, לרוב, אין תוצאות בגרפים, הכל במלל ריק מתוכן בסגנון של: "נכנסתי במניית XXX במחיר Y ויצאתי במחיר Z ועשיתי כך וכך רווח" מה בדיוק ניתן ללמוד מזה? איך בודקים את שעת הכניסה והאם הכניסה הייתה טובה או ללמוד על סיבת היציאה מהעסקה? זה רק מוכיח שהפרופילים הללו לא מדווחים אמת- מי שרוצה להציג עסקה, יש רק דרך אחת- הצגת העסקה בגרף עם הוכחת עסקה מהברוקר!!!

המקומות הללו מתהדרים באלפי תלמידים בקבוצות שלהם, אך כשבודקים כמה אנשים מגיעים למפגשים שלהם או לימי העיון שלהם, אז מתגלה ערוותם, שמדובר בקושי בכמה עשרות בודדות ולרוב זה לאחר חודשים של שיווק וגם של הזמנת "אורחים" למפגש/ליום עיון שאינם מהקהילה בשוטף- אז אנא תפקחו את העיניים ואל תהיו נאיביים.

מעבר להכל אל תסמכו על "תוצאות" חד פעמיים  של "תלמיד" כזה או אחר, דרשו לראות תוצאות תקופתיות! מהמרים חדשים בתחום, קיימים ללא סוף, חלקם מרוויח בהתחלה ומפסיד בגדול בסוף, אבל "המנטורים" יראו לכם רק הצלחות נקודתיות וינסו להלהיב אתכם ב"תשואות גבוהות בזמן קצר"- מי שעיניו בראשו מבין שאין פני הדברים כך ולא סתם התוצאות הללו תמיד מוצגות באיכות תמונה נמוכה שקשה לראות משהו באמת או מס' חשבון מסחר.

הם לעולם לא מראים את שמות/חלק משמות "המצליחנים הללו" ומשום מה הפניות שלהם "למנטור" הם תמיד במייל, בעל נוסח די דומה ו"משבח" ותמיד כל השם מוסתר לגמרי- מכאן תבינו שאין שם אמת!

 

בפן המחיר:

1. 299 שח זה המחיר הכי זול בארץ!!!– לשני קורסים גם יחד, קורס מבוא ה-BASIC וקורס הפני סטוקס.

2. בשונה מכולם, גם כשהם נותנים מחיר מוזל, זה לא כל הקורס, אלא יותר טעימה מהקורס המלא שלהם שאותו הם כבר ישווקו לכם ב- 4000-5500 שח ואף יותר מזה, באם הצליחו לשווק לכם "שנה בקהילה" ב- 15,000 שח.

זה ממש עושק של הציבור התמים, אצלנו זה המחיר הסופי וכל הידע לתחום הפניס!

כן יש לנו הכשרות (כבר לא קורסים!) מקצועיות נוספות, אבל הם בתחומים שונים ורחבים יותר, חלקם יתרמו לכם להבנה מעמיקה יותר או ישרתו גם את עולם הפני סטוקס, כמו בכל מקצוע, ככל שיש קשת רחבה של ידע, כך האדם נעשה מקצועי ומבין יותר גם בתחום ההתמחות שלו.

למען הסר ספק, אין קורס המשך לקורס הפני סטוקס (יש מסלולים מקצועיים אחרים) וגם לא תוכנית ליווי!

3. אצלנו ב- 299 שח, זה הקורס המקיף והמקצועי ביותר בתחום, לצד המחיר הזול ביותר בשוק מבלי להוריד מאומה מאיכות התכנים ועומקם, הקורס פורך המצאות בתחום, מעמיד על האמת בהגדרה האמיתית למניות פניס, ע"פ קטגוריות בדיקה פשוטות, ובעיקר הטריגר הטכני הנלמד, בצמוד לתופעות בתחום, תוך הבנת השיטה ולא למידה בע"פ של דברים כפי שמציג אחד הקורסים בענף.

שיטות המסחר שלנו עובדות גם במניות OTC, אך אנחנו לא ממליצים, לחדשים בתחום, להתקרב למניות הללו בתחילת הדרך.

זה מחיר מיוחד שבא לתת לכם הרבה מעבר לסתם טעימה בשוק ההון. שמנו כאן כל מה שצריך ולאורך השנים חיזקנו והוספנו וחידדנו כל שאלה שעלתה בעבר וכבר במשך שנים אין לאף תלמיד שאלה על הנושאים בקורס, כי הכל מועבר בגובה העיניים ובשיא הפשטות עם דוגמאות רבות. לאור הניסיון שלנו, הבנו שאין טעם יותר לליווי כי לליווי יש עלות לא מבוטלת וכל מה שאנו רוצים לבחון, יחד אתכם, זה את ההתאמה שלכם לתחום, מבלי להוציא אלפי שקלים ולכן במקרה הזה אין לנו ליווי- אלא מחיר נטו עם מקסימום תוכן וידע מהשטח!

כן, אנחנו עובדים מול שני ברוקרים,

טרייד- סטיישן/ IB ברוקרס

בקורס המתחילים שלנו, יש שיעור מלא לצורך הנושא הזה. 

נ.ב.

לא אכפת לנו שתסחר עם איזה ברוקר שתמצא לנכון.

צור קשר בווטאס אפ 052-3707033