כאן צועדים נכון ובטוח
במניות הפני-סטוקס

מבצע מטורף- רק עבורכם
רק 299 שח לקורס מלא ומקיף

הקורס הכי מקצועי בתחום
במחיר דמי רצינות בלבד!

אודות

אהלן, שמי שלום חייט, אנליסט טכני ופונדמנטלי ומרצה בשוק ההון.

תחום מניות הפני-סטוקס מלהיב לא מעט אנשים תמימים ולצערי יש מי שמנצל זאת לרעה ומשווק להם חלומות וורודים ומסכן את כספם בקורסים חובבנים ובמחירים הזויים!
החלטתי לעשות מעשה ולהביא את האמת והמקצועיות לתחום הזה. הקורס הזה מנגיש את התחום במחיר שווה לכל כיס, מבלי לשווק חלומות שווא.  
מי שיצטרף אלינו יבין את האמת והמקצועיות שלנו כמו שהיא באה לידי ביטוי בקורס. המחיר המוצע לכם כאן נועד לעזור לכמה שיותר אנשים שלא ליפול לחלומות השווא שמשווקים בחוץ באלפי שקלים.
מכם אנו מצפים לרצינות וללמידה ואז תחליטו על המשך דרככם. 
 

במקום לספר לכם סיפורים בחרנו לתת לתוצאות לדבר

תוצאות מבוקרות ינואר- מרץ 2022

תוצאות תיק אתגר קטן- להוכיח שזה אפשרי !

תוצאות מבוקרות רבעון יולי-ספטמבר 2022

תוצאות מבוקרות אפריל- יוני 2022

תוצאות מבוקרות רבעון אוקטובר- דצמבר 2022

תוצאות תלמיד ברבעון עם 100% הצלחה

מדוע מניות פני-סטוקס?

מדוע דווקא הקורס הזה בפני-סטוקס?

מענה לשואלים על עבודה עם תיק קטן וזמן מסחר יומי

331% תשואה בחודש בתיק קטן- מתלמיד

תוצאות ממגוון תלמידי הקהילה

הצטרפו לתלמידים שלנו מכל רחבי הארץ

PENNY STOCKS

880
רק 199
 • PENNY STOCKS
 • מחיר שובר שוק-תבדקו אותנו מול כל הקולגות בתחום
 • קורס אינטרנטי מוקלט הכולל הסברים ודוגמאות לכל נושא והוא שלכם לתמיד!
 • זה לא מבוא- זה קורס מלא ומקיף- אין קורס המשך בתחום הפני סטוקס.
 • קורס המתמחות בפני סטוקס בלבד.
 • אין תנאים ואין אותיות קטנות- רוכשים ולומדים מיד!
 • תשלום רק באשראי- אין אפשרות לביט או העברה כי זו מערכת שעובדת על אוטומציה.
מבצע מטורף

לסילבוס לחץ על הלינקים מתחת

מעט מתגובות התלמידים

PENNY STOCKS

880
רק199
 • PENNY STOCKS
 • הקורס הטוב ביותר בארץ!!!
מבצע מטורף

מענה למס' שאלות נפוצות

על מנת להבין מושגים בקורס הזה יש צורך בידע קודם, שמלמדים בכל מיני מקומות, ניתן גם ללמוד אותו ברשת (עבור הידע המקדים בלבד), אבל באם אתה רוצה ללמוד את הבסיס בצורה יסודית ומקצועית תוכל ללמוד גם אותו דרכנו ברכישת  הקורס המשולב- חפשו אצלנו באתר ברשימת ההכשרות BASIC+PENNY STOCKS

כאן כל הפרטים>> https://lp.expert-traders.co.il/penny-basic2/

 

בהצלחה.

אנחנו, בשונה מכולם, לא משווקים חלומות ובעיקר לא חיים משיווק קורסים- אנחנו מתפרנסים מרווחים ממסחר בשוק ההון!

מטרתנו להרים את הרמה של הסוחרים בארץ!

לצערנו, קורסים דומים, משווקים חלומות ומנסים לדמות לקורסים שלהם רמה מקצועית שמספיקה בשביל להיכנס עם כסף אמיתי לשוק ההון ואז התלמיד נוחל אכזבה גדולה והפסדים גדולים.

זה בדיוק מה שאנו מנסים למנוע, את השרלטנות בארץ ואת מפח הנפש של התלמיד/סוחר, לאחר שהוציא סכום כסף לא מבוטל (ואף הזוי יש לומר) על קורס, שלדעתנו הוא ברמה די ראשונית (רק שמשווקים אותו כאילו הוא ברמה מקצועית) ועל מנת למנוע את האכזבה ולהרים את רמת הסוחרים הריווחים בארץ, יצרנו את הקורס הזה במחיר שווה לכל כיס!!!

מבדיקה שערכנו, בקרב הקולגות, יש גם לא מעט טעויות בהבנת התחום הזה, בבסיסו, כולל "כלים" שהומצאו בארץ, שבינם לבין המציאות בתחום אין דבר וחצי דבר, אבל זה לא מונע מלבלבל אנשים תמימים בתחום ולכן החלטנו לעשות מעשה וולונטרי.

קורס במחיר שווה לכל כיס, כדמי רצינות בלבד, ב- 199  שח.

אז מדוע לא בחינם?

א. יש אמרה של חז"ל שאומרת דבר פשוט (והניסיון בחיים מוכיח זאת): "מה שעולה בחינם, שווה חינם" ומהניסיון שלנו, אנשים לא ממהרים ללמוד כאשר מציעים להם דברים חינמיים ולכן במחיר מסויים, שווה לכל כיס, אנשים יתחילו ללמוד!

ב. קורס דומה לזה נמכר/משווק בארץ במחירים של 4000-5500 שח ויותר ולכן מחיר של 199 שח הוא לגמרי דמי רצינות בלבד ונועד לסנן אנשים, שלא באמת באים ללמוד.

הדיל הוא מאוד פשוט:

היה והבנת שהתחום בשבילך, יש לנו דיל מעולה עבורך, בצמוד לאנליסט מוכח והכשרה שתהפוך אותך למומחה בעולם הטכני וכל זאת בקבוצת הווטאס אפ שלנו.

היה ולא התחברת/הצלחת להבין את התחום, "הפסדת" בסה"כ 199 שח ולא יותר!

WIN WIN לכולם.

אנחנו לבטח לא נהיה עשירים מ- 199 שח לקורס .

למען הסר ספק, הקורס שלנו, סופר מקצועי ועולה על כל מתחריו בתחום בכמה רמות, אנחנו, לשיטתנו, ולאור הניסיון שלנו, חושבים, שהאופן והרמה אותה מלמדים בארץ (ואפילו בחלק מהמקרים בחו"ל) לא מצדיקה את המחיר  שגובים בארץ, כי על מנת להיות מקצועיים בתחום וריווחים בעיקביות, יש כברת דרך ללכת וללמוד ולכן אנו מסרבים מצד אחד למכור/לשווק חלומות, במחיר מגוחך ומצד שני גם מסרבים לגבות מחיר הזוי (כמו הקולגות, עבור משהו שאנו לא שלמים איתו, לשלוח אדם לסחור בכסף חי (ושוב למען הסר ספק- אין שום קשר לרמת הקורס שניתנת כאן, שהיא בכמה רמות טובה וגבוהה יותר מכל מה שמלמדים בארץ בצורה חובבנית).

שאלה טובה, חלקה נענתה בשאלה הקודמת, אבל נרחיב כאן ונחלק את המענה למס' נושאים:

פן טכני, שיווק חלומות, שקיפות התוצאות לאורך זמן כולל הוכחה של הצלחות בתיק קטן מהמנטור ומהתלמידים לעומת אפס דוגמאות כאלו אצל הקולגות, מחיר ושקיפות התלמידים עצמם.

פן טכני:

 1. במקומות אחרים מלמדים את התחום ע"פ אסטרטגיות/תופעות האופייניות לפניס, ללא שום טריגר טכני, שיתן לסוחר להבין מתי כל אסטרטגיה תתחיל/תסתיים ולצערי, השם "אסטרטגיות" גם מטעה את כולם, כאילו שמדובר במשהו בדוק עם סטטיסטיקת הצלחות (גם אני כאן, נאלץ לקרוא לזה "אסטרטגיות", כי כך קוראים להם בחוץ, אבל השם המתאים הוא "תופעות" במניות הפניס ולא מעבר!) ובשביל זה ממש לא צריך קורס, ניתן ללמוד על ה"שמות" המפוצצים הללו ברשת מבלי להוציא שקל בודד, אבל שם לא תלמד על הטריגר שלנו, כאמור לעיל ולא תדע לשלב את הפונדמנטל/החדשות  עם תנועת המחיר.
 2. בקורס אני מפריך "שיטות מסחר מקומיות", שהומצאו בארץ ואין להם שום אחיזה במציאות/בשטח!!!
 3. בקורס אני מראה אחת לאחת איך ע"י שליטה בידע ניתן לחזות מראש מהלכים על סמך סטטיסטיקה ידועה ואיך ניתן להרוויח על כך כסף או להימנע מהפסדים מיותרים.

בפן הפונדמנטלי/חדשות

1. בהמשך הדרך וככל שתצטרף לשירות הסקירות שלנו, אתה תזכה לקבל סקירות מנותחות לעומק מאנליסט מוכח שפוגע ביעדים כבר במשך שנים באופן מוכח.

בפן שיווק החלומות:

לעומת כל העוסקים בשיווק קורס דומה בתחום, הם מוכרים חלומות ו"קלות השגת הרווחים בתחום" מבלי להציג תוצאות מוכחות (עוד נרחיב תיכף) לאורך זמן של חודש, רבעון או שנה, שנבין שיש שיטה מוכחת להצלחה.

אצלנו כל הזמן דואגים שהתלמידים ישארו עם הרגליים על הקרקע, כל הזמן דוחפים ללמוד, לתרגל ע"מ שיגיעו מוכנים ועם ניסיון אמיתי לתחום. 

בפן השקיפות:

1. המקום היחיד שמציג תוצאות מחשבון חי מוכח מידי חודש/רבעון ושנה!!!

2. הצגת התוצאות בשונה מכולם, אינו ב"חשבון אקסל" שכל ילד יודע למלא, אצלנו הכל מבוקר מהברוקר עצמו!

 "יחי ההבדל הקטן" כמו שאומרים.

3. אצלנו, בשונה מכולם, המנטור והאנליסט שלנו לקח על עצמו, פעמיים, תיקי אתגר, עם גודל תיק קטן מאוד והוכיח שזה אפשרי לביצוע,  והציג תשואות מדהימות ורווחים מרשימים ולא רק זה, גם מס' תלמידים עשו זאת בהצלחה מוכחת ושקופה (רק תוצאות מהברוקר) – חלק מהדברים הנ"ל ניתן לראות בסרטונים לעיל.

4. התוכן נלמד מאנליסט מוכח בשוק ההון ולא מעוד "מנטור" שמטרתו להרוויח מקורסים ולכן הוא גם מוכר חלומות.

5. שימו לב שבקבוצות אחרות, לרוב, אין תוצאות בגרפים, הכל במלל ריק מתוכן בסגנון של: "נכנסתי במניית XXX במחיר Y ויצאתי במחיר Z ועשיתי כך וכך רווח" מה בדיוק ניתן ללמוד מזה? איך בודקים את שעת הכניסה והאם הכניסה הייתה טובה או ללמוד על סיבת היציאה מהעסקה? זה רק מוכיח שהפרופילים הללו לא מדווחים אמת- מי שרוצה להציג עסקה, יש רק דרך אחת- הצגת העסקה בגרף עם הוכחת עסקה מהברוקר!!!

המקומות הללו מתהדרים באלפי תלמידים בקבוצות שלהם, אך כשבודקים כמה אנשים מגיעים למפגשים שלהם או לימי העיון שלהם, אז מתגלה ערוותם, שמדובר בקושי בכמה עשרות בודדות ולרוב זה לאחר חודשים של שיווק וגם של הזמנת "אורחים" למפגש/ליום עיון שאינם מהקהילה בשוטף- אז אנא תפקחו את העיניים ואל תהיו נאיביים.

מעבר להכל אל תסמכו על "תוצאות" חד פעמיים  של "תלמיד" כזה או אחר, דרשו לראות תוצאות תקופתיות! מהמרים חדשים בתחום, קיימים ללא סוף, חלקם מרוויח בהתחלה ומפסיד בגדול בסוף, אבל "המנטורים" יראו לכם רק הצלחות נקודתיות וינסו להלהיב אתכם ב"תשואות גבוהות בזמן קצר"- מי שעיניו בראשו מבין שאין פני הדברים כך ולא סתם התוצאות הללו תמיד מוצגות באיכות תמונה נמוכה שקשה לראות משהו באמת או מס' חשבון מסחר.

הם לעולם לא מראים את שמות/חלק משמות "המצליחנים הללו" ומשום מה הפניות שלהם "למנטור" הם תמיד במייל, בעל נוסח די דומה ו"משבח" ותמיד כל השם מוסתר לגמרי- מכאן תבינו שאין שם אמת!

בפן המחיר:

1. 199 שח זה המחיר הכי זול בארץ!!!

2. בשונה מכולם, גם כשהם נותנים מחיר מוזל, זה לא כל הקורס, אלא יותר טעימה מהקורס המלא שלהם שאותו הם כבר ישווקו לכם ב- 4000-5500 שח ואף יותר מזה, באם הצליחו לשווק לכם שנה בקהילה ב- 15,000 שח.

זה ממש עושק של הציבור התמים, אצלנו זה המחיר הסופי וכל הידע לתחום הפניס!

כן יש לנו הכשרות (כבר לא קורס!) מקצועיות נוספות, אבל הם בתחומים שונים ורחבים יותר, חלקם יתרמו לכם להבנה מעמיקה יותר או ישרתו גם את עולם הפני סטוקס, כמו בכל מקצוע, ככל שיש קשת רחבה של ידע, כך האדם נעשה מקצועי ומבין יותר גם בתחום ההתמחות שלו.

למען הסר ספק, אין קורס המשך לקורס הפני סטוקס וגם לא תוכנית ליווי נוספת!

3. אצלנו ב- 199 שח, זה הקורס המקיף והמקצועי ביותר בתחום, לצד המחיר הזול ביותר בשוק מבלי להוריד מאומה מאיכות התכנים ועומקם, הקורס מפרק את ההמצאות בתחום, מעמיד על האמת בהגדרה האמיתית למניות פניס, ע"פ קטגוריות בדיקה פשוטות, ובעיקר הטריגר הטכני הנלמד, בצמוד לתופעות בתחום, כל זה לצד ליווי אקטיבי שדוחף ללמידה, השקעה, מחקר, חידוד וצבירת ניסיון, תוך הבנת השיטה ולא למידה בע"פ של דברים כפי שמציג אחד הקורסים בענף.

לאחר המון תרגול, תוצאות מעולות ועיקביות בחשבון דמו ולאחר כחצי שנה  בצמוד לקהילה ולניתוחים של אנליסט, בהחלט כן.
האם אני ממליץ בשלב הזה לסחור בחי?- ממש לא!!!

צריך ממש לחיות את התחום הזה, ביום יום, בשביל להצליח, צריך לצבור ניסיון, ביטחון וגם לדעת להפסיד בהתחלה כחלק מהצבירת ניסיון בתחום הזה ולהתחשל מנטלית (לא סתם יש לנו הכשרה מנטלית בתחום!)

יש עוד דרך לעבור, כפי שציינתי במענה הקודם, בין השאר להעמיק בתחום הניתוח הפונד', ללמוד טכני ברמה עוד יותר גבוהה כאנליסט טכני ולשלוט בהכשרה מקצועית במשמעת המנטלית בתחום הזה.

כפי שהזכרתי לעיל, מטרתנו לבלום אנשים להיכנס סתם לשוק ההון, ללא ידע אמיתי ומוכח. מטרת הקורס הזה מצד אחד לא לזרוק אותך ל"כרישים" בחוץ שמשווקים חלומות "ותוצאות בזמן קצר", כאשר לעולם אינכם יודעים מי עומד מאחורי התוצאה והאם היא מחשבון חי או דמו ודבר שני, למנוע מכם לשלם אלפי שקלים (4000-5500 שח) עבור קורס חובבני, אצל "מנטורים" שלא מציגים הוכחות בשקיפות מחשבונות ברוקר (תוצאות מ"חשבון אקסל" אינו הוכחה לכלום!) ולעולם לא הציגו תוצאות, על פני תקופה ארוכה, שמוכחים שיש להם שיטה עובדת עם אחוזי הצלחה גבוהים מוכחים.
לשם המחשה ישנו "מנטור" שמציג תוצאות עם 40% הצלחה והוא גאה בזה תוך "הסברים מנומקים", זה בדיוק מוכיח שזה הימור ולא שיטה ואולי אולי בעזרת משמעת, אולי ואולי, אחד מיני רבים יצליח בדרך הזו, אבל כשיש שיטה מוכחת ונצמדים אליה, צריך פחות משמעת ורק ללכת בדרך השיטה ושמירה על הסטופים (פקודת ההגנה שלך על הכסף) ואז מצליחים לאחר תרגול ממושך כאמור.

השיטה מלמדת טריגר כניסה ויציאה מעסקאות ויכולה לשמש באותו האופן גם למטרת מסחר סווינג!
יחד עם זאת, במניות הפניס, באופן פרטני, אנחנו לא ממליצים לבצע סווינגים היות והכל נזיל במניות הללו מידי יום!
זה בדיוק ההבדל בין החוסר אחריות והחובבנות שמלמדים בחוץ לעומת האמת שאנו מביאים בקורס הזה.
משאירים לכם למי להאמין. 

ישנם מקרים עם חדשות, שהן באמת מעולות, שיכולות לתת גם סווינג די בטוח ובשביל זה יש את שירות הסקירות שלנו, שמכין אותו צוות שלם יחד עם האנליסט שלנו, הם עושים עבורכם את כל העבודה, ע"מ שלכם ישאר רק לסחור ע"פ העולם הטכני שלמדתם אצלנו.

זה קורס שמיועד למי שיש לו כבר חשבון והוא סוחר, אך באם עדיין אין לך חשבון, ממליצים לך לפנות לאחד מהנציגים הבאים בארץ:

טרייד- סטיישן/ IB ברוקרס

אגב, בקורס המתחילים שלנו, יש שיעור מלא לצורך הנושא הזה  ואם אין לך חשבון או ידע מקדים, ממליצים לך להיכנס לדף הזה ולהתחיל מכאן>> https://lp.expert-traders.co.il/penny-basic2/

רכישת קורס המבוא המשולב אינה חובה בשום אופן, בטח לא למי שיש לו חשבון/ידע מקדים, הוא מיועד רק למי שרוצה ללמוד גם את הבסיס בתחום בצורה מסודרת ומקצועית.

למתקדמים, שיש להם כבר חשבון, אז זה ממש לא משנה לנו עם איזה ברוקר אתם סוחרים.

כפי שציינתי לעיל, זה השלב ללמוד וללמוד, זה תחום שניתן להרוויח בו לא מעט, אך ללא הידע הנכון, התרגול וההכוונה הנכונה אפשר להפסיד בו לא מעט ולכן זה שלב שרק לומדים ללא מסחר, למעט בדמו (סימולציה).

באופן כללי, פתיחת תיק מינימלית לפתיחת חשבון היא 3000$.

נתחיל בזה שכל המידע נמצא כאן מולכם כולל סלבוס מלא ומפורט.

בתחום שלנו צריך לדעת לקבל החלטות מהירות ועל סמך המידע שנמצא מולך ואם אדם צריך "חבר טלפוני" ל"השקעה" של 199 שח, אז כיצד הוא יוכל לקבל החלטות להשקעה של אלפי דולרים?

אדם/סוחר כזה מועד לכישלון מראש, היות ובתחום שלנו זה אתה מול הבורסה, ללא שום עזרה, בזמן אמת ומצריך קבלת החלטות, אחריות ויכולת עבודה עצמאית, על סמך המידע שמולך, אז כאשר הכל נמצא כאן מולכם, באופן כל כך מפורט וללא מגבלת זמן, שלא כמו בזמן המסחר, ואתם צריכים עוד "לחשוב" או התייעצות עם "חבר טלפוני"/איתנו, הרי שמראש אנו מבינים שהתחום לא עבורכם ועדיף שלא תכנסו לתחום מאשר תכנסו ותגרמו לעצמכם נזק עקב אי התאמה לתחום.

אנו, בשונה מכולם, לא מתפרנסים מקורסים כאלו ואחרים והמחיר כאן הוא נטו "דמי רצינות" לעומת מחירים של 4000-5500שח בחוץ אצל הקולגות ולכן את הזמן שלנו אנו בוחרים להשקיע בתלמידים בעלי יכולת החלטה שנרשמו ומתחילים מיד ללמוד ואת ההכוונה אנו נותנים בזמן אמת במסחר.

מכאן תבינו שאנו עושים לכם טובה בכך שאנו לא עונים/דוחים אתכם מלהירשם לקורס הזה, כי בעצם אנו מרחיקים אתכם מלהיכנס לתחום המצריך אופי מסויים המצריך יכולת החלטה מהירה ועצמאית, שככל הנראה אין לכם אותם,  וכך אנו מצילים את כספכם.

מעבר לכך, הכל נענה בדף הזה- כך שאין מה להוסיף על המובא כאן ולכן כל שיחה איתנו מיותרת.

גשו לסלבוס, צפו בתוצאות המגוונות והתקופתיות, תבינו ממי אתם הולכים ללמוד לעומת החובבנות והחלומות שמשווקים בחוץ עם המחירים המטורפים שלהם ואתם תבינו לבד: מי עושה טובה למי במחיר המצחיק הזה של "דמי הרצינות בלבד" ומי מחפש לעקוץ אתכם במחיר מופקע.

יש איסור מהרשות לקיים ולהפעיל חדרי מסחר, אבל יש לנו קהילת מסחר (למתקדמים) וע”י ההכשרה כולם יודעים מה לחפש.
זה לא השלב שבו אתם צריכים חדר מסחר, מטרתכם כרגע היא ללמוד ולהתמקצע, בהמשך נוכל לשוחח על התקדמות ומסחר בחשבון חי.
לגבי התוצאות שלי ושל הקהילה, אני מציע שתחזור לסרטונים לעיל ולראות במו עיניך את כל התוצאות.

 1. לצערנו, זה נובע ממס’ דברים שורשיים:

  • קורסים לקויים שכל עניינם הוא לעשות רווח על חשבון התלמידים.
  • חובבנות של שרלטנים שלא הצליחו במסחר והפכו להיות ”מנטורים”.
  • ידע שמועבר בלקונה רצינית מהיסוד ותכנים בסיסיים ביותר.
  • אי שילוב והצלבה בין תחום הטכני לתחום הפונד’ שהפך לאחד הדברים החשובים בתחום.
  • אי לימוד של התחום המנטלי בצורה מעמיקה שיתן לסוחר כלים מנטליים להצליח.
  • לימוד של חומרים ישנים שעבר עליהם הקלח.
  • הרבה אנשים מנסים ל”חסוך” וללמוד מחבר/ברשת דברים חלקיים ולא מסודרים והתוצאות לבסוף עולות פי כמה, באם הסוחר היה לומד באופן מסודר.
  • מעבר מהיר לחשבונות חיים ללא תרגול מספיק, לעשות את “המכה” מהר.
  • אי התייחסות מקצועית לתחום הכי מקצועי שיש.
  • עד היום לימדו על המסחר ולא את המסחר, איך סוחר חושב ופועל.
  • וזו בדיוק מטרת הקורס הזה להתחיל לתקן דברים ולהוביל אנשים בצורה הנכונה בתחום.